Zvyšování efektivity kontaktních čoček a péče o kontaktní čočky pomocí výzkumu, vývoje a inovací

Výzkum & vývoj

Výzkum & vývoj

Společnost CIBA VISION® věří, že inovace vycházející z výzkumu a vývoje jsou klíčem k lepším zítřkům v oblasti péče o oči. Neustále hledáme nové materiály, technologie a tvary, které by zefektivnily kontaktní čočky i péči o ně a zjednodušily jejich používání. Výslednem našeho snažení jsou mnohá prvenství v oboru zrakové korekce.

CIBA VISION® se pyšní tím, že byla první společností, která vyvinula a uvedla na trh silikon-hydrogelové (SiHy) kontaktní čočky. Dnes odborníci považují tento materiál za nejvíce novátorský v historii a oční lékaři stále více uznávají přínosy tohoto vysoce prodyšného materiálu pro zdraví očí.

Nabízíme úplné portfolio kontaktních čoček SiHy, které splňují téměř všechny potřeby korekce zraku, včetně astigmatismu, malé změny tvaru rohovky způsobující rozmazané vidění, a presbyopie, postupné ztráty schopnosti oka zaostřit se na blízké objekty. Také jsme vyvinuli první jednodenní jednorázové kontaktní čočky s revolučním systémem zvlhčování při každém mrknutí pro celodenní pohodlí a také značku předních světových barevných kontaktních čoček.

Společnost CIBA VISION® je inovátorskou firmou, která stále hledá nová řešení pro zlepšení zrakové korekce i terapeutických a preventivních potřeb zraku.

V roce 1996 společnost CIBA VISION® představila technologii Lightstream®, průlomovou technologii výroby kontaktních čoček. Technologie Lightstream® je zárukou vynikající kvality a reprodukce pro trvale spolehlivou funkčnost čoček. Díky inovativních technologiím získala společnost CIBA VISION® vedoucí postavení v oblasti zdravý zrak dnes i zítra.

V roce 2009 bylo založeno Kompetenční centrum CIBA VISION® pro Asii (ACE), abychom lépe poznali potřeby asijských očních lékařů (ECP), pacientů a klíčových hráčů, jako jsou například regulační orgány. Společnost CIBA VISION® si uvědomuje rozdíly mezi evropskýma očima a asijskýma očima a snaží se nabídnout novátorskou technologii, která by vyhověla unikátním potřebám Asie. Zapojili jsme místní oční lékaře a oftalmology do procesu výzkumu a vývoje, abychom pochopili specifické potřeby našich asijských zákazníků a rychleji na ně reagovali.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close