Optimalizujte své videní a vyberte si ty nejlepší kontaktní cocky pro váš životní styl

Vylepšete svuj zrak

Vylepšete svuj zrak

Které kontaktní čočky jsou pro mě nejlepší?

Chcete nosit nové kontaktní čočky každý den?

Kontaktní čočky značky DAILIES®, jsou nejlépe prodávané kontaktní čočky v Evropě. DAILIES poskytnou Vašim očím osvěžující pohodlí s každým mrknutím oka po celý den. Díky tomu je nošení kontaktních čoček jednoduché a snadné.

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort® Plus® - Jednodenní měkké kontaktní čočky na jedno použití s unikátním trojnásobným zvlhčením poskytují občerstvující pohodlí po celý den, každý den. Protože se používají jen jediný den, nepotřebují žádnou péči, takže žádné starosti... Většina původních uživatelů brýlí souhlasí s tím, že kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort® PLUS® jsou tak pohodlné, že člověk ani neví, že potřebuje korekci zraku.

Focus® DAILIES® all Day Comfort: Poskytují velké pohodlí za dobrou cenu.

Pro uživatele s astigmatismem. Torické čočky Focus® Dailies® All day Comfort jsou prvními jednodenními jednorázovými kontaktními čočkami tohoto typu na světě. Jediné jednorázové torické kontaktní čočky s AquaComfort® pro občerstvující pohodlí po celý den

I uživatelé s presbyopií si mohou užít pohodlnou korekci zraku s jednodenními jednorázovými kontaktními čočkami Focus® Dailies® Progressive s Aqua Comfort. Dívejte se do blízka, dívejte se do dálky, dívejte se pohodlněji.

Máte už dost bifokálních brýlí?

Držíte knihu blízko a slova se zdají být rozmazaná. Odsunete knihu dále a slova náhle zapadnou zpátky do ostrého ohniska.

Únava očí nebo bolest hlavy při práci na blízko, jako je šití, pletení nebo kreslení, to jsou další běžné příznaky. Presbyopie je nedílnou součástí života čtyřicátníků a brýle na čtení nemusí být jediným řešením. Pokud je váš životní styl aktivní - nebo pokud se vám prostě jen nelíbí představa, že budete nosit brýle, kontaktní čočky vám mohou nabídnout řešení

Jestliže začnete pozorovat problémy se čtením malých písmen na blízko, kontaktní čočky AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL vám mohou poskytnout jasné a pohodlné vidění na všechny vzdálenosti *.

Chcete, aby se vaše oči cítily zdravě a pohodlně?

Vaše oči potřebují kyslík, aby zůstaly zdravé. Ale měkké kontaktní čočky vytvářejí překážku pro přirozenou výměnu kyslíku mezi vašima očima a okolním vzduchem. Při nedostatku kyslíku můžete pozorovat takové příznaky, jako je nepohodlí, podráždění, vysušení a zčervenání, zejména na konci dne.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® AQUA — Prodyšné kontaktní čočky vyrobené z moderního materiálu, který propouští až pětkrát více kyslíku než tradiční kontaktní čočky — pro zdravě vypadající a zdravě se cítící oči. Také si zachovávají vlhkost a odolávají usazeninám pro pohodlné nošení po celý den - každý den, až po dobu jednoho měsíce.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA — schválené organizací FDA pro denní nošení a až jeden měsíc nepřetržitého nošení. Tyto kontaktní čočky propouštějí až šestkrát více kyslíku než tradiční měkké kontaktní čočky a pyšní se nejvyšší propustností pro kyslík mezi všemi měkkými kontaktními čočkami.

Pro důležité informace o kontaktních čočkách AIR OPTIX® AQUA klikněte zde.
Pro důležité informace o kontaktních čočkách AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL klikněte zde.
* při vznikající presbyopii. Na blízko i na dálku.
** Dk/t = 138 @ –3,00D. I jiné faktory mohou mít vliv na zdraví očí.

Musíte si často vyjmout čočky dříve, než byste chtěli?

Vaše oči potřebují kyslík, aby zůstaly zdravé. Ale některé měkké kontaktní čočky vytvářejí překážku pro přirozenou výměnu kyslíku mezi vašima očima a okolním vzduchem. Při nedostatku kyslíku můžete pozorovat takové příznaky, jako je nepohodlí, podráždění, vysušení a zčervenání očí, které vás donutí odložit kontaktní čočky dříve, než byste chtěli.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® AQUA— Prodyšné kontaktní čočky vyrobené z moderního materiálu, který propouští až pětkrát více kyslíku než tradiční kontaktní čočky — pro zdravě vypadající a zdravě se cítící oči. Také si zachovávají vlhkost a odolávají usazeninám pro pohodlné nošení po celý den - každý den, dokonce až po dobu jednoho měsíce.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA— schválené organizací FDA pro denní nošení a až jeden měsíc nepřetržitého nošení. Tyto kontaktní čočky propouštějí až šestkrát více kyslíku než tradiční měkké kontaktní čočky.

Chcete změnit, zdůraznit nebo rozzářit barvu svých očí?

Rodina kontaktních čoček Freshlook vám umožní nejlépe ukázat svůj osobní styl. Jsou vyráběné s využitím patentované barevné technologie v široké škále typů s různou intenzitou barvy .... od jemné až po výraznou

Kontaktní čočky FreshLook® ColorBlends — nejoblíbenější kontaktní čočky z řady Freshlook. Jsou to přirozeně vypadající čočky nabízené v široké škále barev a v široké škále efektů - od nenápadných až po výrazné. Vyzkoušejte, jak budou nové vzrušující vzory vypadat na vašich očích

Freshlook® One Day :Stejná barevná technologie jako v případě čoček Color blends doplněná o pohodlí denních jednorázových kontaktních čoček.

Kontaktní čočky FreshLook® Dimensions — Tyto čočky zvýrazní barvu vašich očí. Navíc jsou opatřeny unikátním tmavším prstencem a dodávají tím očím jedinečnou hloubku. Oči pak vypadají větší, jasnější a naprosto přirozené.

Chcete kontaktní čočky, se kterými byste mohli spát?

Kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA — schválené organizací FDA pro denní nošení a až jeden měsíc nepřetržitého nošení. Tyto kontaktní čočky propouštějí až šestkrát více kyslíku než tradiční měkké kontaktní čočky a pyšní se nejvyšší propustností pro kyslík mezi všemi měkkými kontaktními čočkami.

Věnujete se sportu?

Když tužíte své svaly v pulsujícím vedru – ať již při úderech do tenisového míčku na prosluněném kurtu, při túře v horách nebo při vysoké odpalu při baseballu – neměli byste mít starosti se svými brýlemi.

Brýle vám mohou pomoci vidět jasně, ale také mají tendenci se rozbít nebo se na obličeji posunout a za vlhkého počasí se snadno zamlží. Navíc na nich mohou vznikat rušící odlesky a mohou zhoršovat pramínky potu již tekoucí po tváři.

Už jste někdy uvažovali, že byste při sportování používali kontaktní čočky? Kontaktní čočky poskytují stabilní a ostré vidění, jak ho potřebují všichni sportovci na hřišti, tenisovém kurtu nebo závodní dráze. Navíc odpadá zamlžování, pocení a neustálé tlačení, které obvykle sužuje nositele brýlí.

  • Kontaktní čočky se nezamlžují
  • Kontaktní čočky nesklouznou z nosu při důležité hře
  • Při použití kontaktních čoček vás nebudou trápit odlesky jako u brýlí

A jak ví každý sportovní fanoušek, kontaktní čočky poskytují periferní vidění bez překážek, a umožňují tak optimální sportovní výkon.

Kontaktní čočky však nejsou náhradou za ochranu zraku. Při sportu doporučujeme nosit příslušné ochranné brýle, masky atp.

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort® Plus® nabízejí flexibilitu a pohodlí pro každého sportovce. Jsou to jednodenní, jednorázové měkké kontaktní čočky s trojím zvlhčováním pro občerstvující pohodlí po celý den, každý den. Protože se používají jen jediný den, nepotřebují žádnou péči. Díky kontaktním čočkám značky DAILIES® je nošení kontaktních čoček jednoduché a snadné.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® AQUA— Prodyšné* kontaktní čočky vyrobené z moderního materiálu, který propouští až pětkrát více kyslíku než tradiční kontaktní čočky — pro zdravě vypadající a zdravě se cítící oči. Také si zachovávají vlhkost a odolávají usazeninám pro pohodlné nošení po celý den - každý den, až po dobu jednoho měsíce.

Trpíte oční alergií?

Kontaktních čoček se nemusíte vzdát, dokonce ani když trpíte alergií nebo sennou rýmou.

Sezóna alergií představuje skutečnou výzvu. Bez ohledu na jejich příčinu mohou sezónní oční alergie způsobovat, že vaše oči budou přecitlivělé a podrážděné. Obyčejné měkké kontaktní čočky mohou způsobovat, že se budou cítit ještě hůře. Místo toho, abyste frustrovaně sáhli opět po brýlích, zeptejte se svého očního lékaře na kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort® Plus®. Denní kontaktní čočky na jedno použití jsou ideální volbou pro lidi trpící sezónními očními alergiemi, protože při jednodenním použití se snižuje pravděpodobnost usazení pylů a jiných nečistot na čočce.

Chcete-li zabránit rozvinutí oční alergie, nedotýkejte se očí a ani si je netřete, ruce si pravidelně umývejte vodou a mýdlem. Nejlepší obranou je vyhýbat se alergenům, kdykoliv je to možné. Pokud to není možné, promluvte si se svým očním lékařem o volně prodejných lécích nebo lécích na předpis, jako jsou antihistaminika a dekongestanty.

Trpíte astigmatismem?

K astigmatismu dochází, když rohovka tvořící přední povrch oka vykazuje nepravidelné zakřivení, jehož výsledkem je rozmazané vidění na jakoukoliv vzdálenost. Díky novátorským technologiím vám už astigmatismus nebrání v nošení kontaktních čoček.

Společnost CIBA VISION® nabízí mnoho různých kontaktních čoček pro korekci astigmatismu, včetně jednodenních jednorázových torických čoček Focus® Dailies® All Day Comfort, měsíčních čoček AIR OPTIX® for ASTIGMATISM a torických čoček FreshLook® ColorBlends® Toric. Díky této široké nabídce si téměř každý najde torické čočky nejvhodnější pro jeho potřeby.

Pro důležité informace o kontaktních čočkách AIR OPTIX ® NIGHT & DAY® AQUA (lotrafilcon A), klikněte zde.
AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA (lotrafilcon A): Kontaktní čočky s vysokou propustností pro kyslík. Dk/t=175 @ –3.00D. Zdraví očí ovlivňují i další faktory.
Pro důležité informace o kontaktních čočkách AIR OPTIX® for ASTIGMATISM (lotrafilcon B), klikněte zde.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® for ASTIGMATISM (lotrafilcon B) Čočky s vysokou propustností pro kyslík. Dk/t=108 @ –3.00D, –1.25 D X 180.

Kontaktní čočky FreshLookŸ: Kontaktní čočky, přestože jsou používány z kosmetiských důvodů, musí být pod dohledem očního specialisty. Sdílením kontaktních čoček s jinou osobou může způsobit závažný zdravotní oční problém.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close