Přední světový výrobce kontaktních čoček a roztoků na čočky pro zdravý zrak

Přehled

Přehled

Společný zájem o zdravý zrak a lepší život

Společnost CIBA VISION® byla založena v roce 1980 v rámci diverzifikace americké farmaceutické divize společnosti Ciba-Geigy se sídlem v americké Atlantě (stát Georgie). V roce 1996 se firma Ciba-Geigy spojila s firmou Sandoz a vytvořili Novartis, jednu z největších farmaceutických firem na světě, a společnost CIBA VISION® se stala součástí Novartisu zabývající se péčí o zrak.

Díky inovacím, strategickým akvizicím a schopnosti rychle se vyrovnávat s vývojem trhu a vznikajícími technologiemi vyrostla firma CIBA VISION® od doby svého založení na společnost, která v roce 2009 prodala více než 1,9 miliard kontaktních čoček, aby uspokojila potřeby pacientů v oblasti péče o zrak. Naše výrobky nejenže zlepšují zrak pacientů, ale také posilují sebevědomí, zlepšují vzhled a duševní pohodu. Nepochybně zlepšují životy pacientů tím, že poskytují svobodu vidění a maximální pohodlí tak, jak to odpovídá aktivnímu životnímu stylu a požadavkům dnešních dní.

Firma CIBA VISION® byla vytvořena, aby pomohla lidem užívat si jednoho z nejvzácnějších darů: zdravého zraku. Jedná se součást skupiny Novartis AG (NYSE: NVS), předního světového poskytovatele řešení pro péči o zdraví, která se zabývá péčí o zrak.

Společnost CIBA VISION® má své světové ústředí v americké Atlantě (stát Georgie). Vyvíjí a vyrábí kontaktní čočky a roztoky pro péči o kontaktní čočky, aby plnila vyvíjející se potřeby očních lékařů i pacientů v oblasti péče o zrak. Díky přítomnosti ve více než 30 zemích i partnerství s lokálními distributory jsou výrobky a služby společnosti CIBA VISION® k dispozici ve více než 70 zemích a slouží odhadem 125 milionům uživatelům kontaktních čoček na celém světě.

V srdci našeho podnikání leží vytrvalá snaha o podstatné zkvalitnění života, a to prostřednictvím vylepšení, ochrany a zachování zraku. Tento závazek, který si vyžaduje výjimečně vysoký standard kvality a špičkové inovace, je nejlépe vyjádřený v mottu společnosti CIBA VISION®: „Společný zájem o zdravý zrak a lepší život.” Naše poslání vede našich 5.900 zaměstnanců a naše zákazníky ke splnění snu o zdravém zraku a lepším životě dnes i v budoucnosti.

Jak plníme své poslání

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close