Atlanta je domovem firemního ústředí a výrobních, výzkumných a distribučních zařízení

Atlanta Corporate Campus

Atlanta Corporate Campus

Zpět

Atlanta Campus

Celosvětové ústředí firmy CIBA VISION® se nachází na sever od Atlanty ve městě Duluth, a to v areálu technologického parku v Johns Creek.

Náš areál v Johns Creek zahrnuje:

  • Administrativní budovu o rozloze více než 19.000 metrů čtverečních
  • Moderní zařízení na výrobu kontaktních čoček
  • Distribuční sklad, který je domovem největšího automatizovaného expedičního systému na světě
  • Komplexní výzkumné zařízení, které slouží jako centrum pro regulační záležitosti, klinický výzkum a vývoj výrobků
  • Commons Area věnovanou službám pro zaměstnance, včetně bufetu, posilovny a zdravotního střediska, firemního obchodu, zařízení pro stravování pod širým nebem a zasedací místnosti pro semináře a lekce profesionálního rozvoje
  • Překrásná stezka pro chodce protínající technologický park

O Atlantě

Obyvatelé si mohou užívat mnohých rekreačních, kulturních a společenských aktivit, jak je může Velká Atlanta nabídnout. Překrásné jezero Lanier, největší rekreační vodní plocha Atlanty, je vzdáleno méně než 24 kilometrů. Ať už dáváte přednost vzrušení a bzukotu uspěchané Atlanty nebo poklidné atmosféře předměstí, Duluth vám nabídne snadný přístup k obou světům a je ideálním místem, které můžete zvát svým domovem.

Atlanta je dobře známá svojí kulturní rozmanitostí, uměním, vzrušujícími rekreačními aktivitami a překrásnými obytnými zónami. Díky svým četným restauracím, historickému divadlu Fox Theater, obchodním centrům na světové úrovni, tématickému parku Six Flags a největšímu akváriu na světě má Atlanta mnoho nabídek, které vyhoví široké škále individuálních chutí a zájmů.

Atlanta je také snem všech nadšenců do sportu. Ať už je to baseball s týmem Atlanta Braves, fotbal s týmem Atlanta Falcons, hokej s týmem Atlanta Thrashers nebo rychlý výlet na atlantský závodní okruh, Atlanta je město postavené pro sportovní fanoušky. Celý svět bavila Atlanta v létě roku 1996, když byla hostitelkou olympijských her. Atlanta byla v letech 1994 a 2000 také hostitelem finále Super Bowl.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close