Kariéra v oblasti péče o zrak a průmyslu kontaktních čoček

Kariéra

Kariéra

Náš společný zájem o zdravý zrak a lepší život řídí vše, co v CIBA VISION® děláme. Jako přední světová firma v oblasti péče o zrak spolupracujeme s očními lékaři, abychom poskytovali novátorská řešení, která zlepší zrak, pohodlí i život našich pacientů. Výrobky společnosti CIBA VISION® nejenže zlepšují zrak pacientů, ale také posilují jejich sebevědomí, zlepšují vzhled a duševní pohodu. Chceme lidem pomoci, aby lépe viděli a aby si užívali života s darem zraku.

Jako přední firma v oblasti péče o zrak nabízíme svým zaměstnancům výjimečné příležitosti postupu v jejich kariéře i možnost výrazně přispět k rozvoji tohoto odvětví. Povzbuzujeme a oceňujeme ty, kdo se nebojí převzít zodpovědnost a vedení, kdo nabízejí vyrovnání konkurenci a podněty vedoucí jak k profesnímu, tak osobnímu růstu.

V této části najdete informace k následujícím tématům:

Vzdělávání v CIBA VISION®

Společnost CIBA VISION® věří, že neustálé vzdělávání je klíčem k úspěchu v silně konkurenčním prostředí. V partnerství s naší mateřskou organizací Novartis nabízí CIBA VISION® širokou škálu programů sestavených v těsné spolupráci s předními světovými mozky – profesory a školiteli ze špičkových světových institucí jako jsou Harvard Business School, Stanford, IMD, Tuck, Babson a jiné.

Osvědčené vyučovací metody povzbuzují účastníky, aby probírali své vlastní obchodní záležitosti, vyměňovali si nápady a řešili problémy. Na míru šité firemní programy spojují dohromady řídicí pracovníky z celého světa, aby byly vybudovány nezbytné dovednosti, informační sítě, rozhled a týmová práce nezbytnou pro úspěch.

Programy se realizují v takovém prostředí, které stimuluje spolupráci a sdílení myšlenek a pomáhá budovat silné osobní a profesionální vazby mezi řídicími pracovníky CIBA VISION®.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close